Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

poniedziałek, 23 czerwca 2008

Eclipse DemoCamp już dziś w Poznaniu, a w sobotę w Krakowie!

Przypominam, że już dzisiaj czeka nas wielkie eclipsowe wydarzenie w Poznaniu, czyli Eclipse DemoCamp! Serdecznie zapraszamy do Piwnicy 21 na godzinę 18:00. Jeśli jeszcze się nie dopisaliście to listy uczestników to zróbcie to już teraz (do edycji wiki potrzebne jest hasło na Bugzilli Eclipse'a, jeśli nie macie takiego konta, to dajcie znać w komentarzu, a dopiszę Was do listy).
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, będą goście z laboratorium IBM'u w Krakowie - Szymon Brandys oraz Tomek Żarna, będzie mowa modelowaniu biznesowym, generowaniu raportów, nowościach w Eclipse Ganymede, a także o mechanizmie zadań w platformie Eclipse, uczestnicy projektów eclipsowych w ramach Google Summer of Code opowiedzą o tym co przygotowują, a dodatkowo każdy z Was będzie mógł wziąć mikrofon i powiedzieć kilka słów od siebie! Z tego co wiem, to organizatorzy planują kilka niespodzianek, więc nie może Was tam zabraknąć!


Kraków też szykuje spotkanie w ramach Eclipse DemoCamp - najbliższa sobota 28.06.2008 godzina 12:30, klub RE. Jeśli nie możecie dołączyć do nas w Poznanu, to w Krakowie na pewno też będzie ciekawie, więc zachęcam do uczestnictwa!

Brak komentarzy: