Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

wtorek, 18 listopada 2008

3. edycja Eclipse DemoCamp Poznań już w poniedziałek!

Zapraszamy na 3. edycję Eclipse DemoCamp Poznań - cyklu imprez odbywających się na całym świecie pod patronatem Eclipse Foundation. Spotykamy się w poniedziałek, 24 listopada w Piwnicy 21 w Poznaniu. Start o 18:00.

Będziemy promować Eclipse'a jako IDE oraz platformę RCP tym razem jednak przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Prosto z Kanady zaprosiliśmy Wassima Melhema - lidera technicznego zespołu tworzącego Eclipse Plug-in Development Environment (PDE), obecnie rozwijającego komercyjne produkty bazodanowe w oparciu o platformę Eclipse. Dawid Weiss z Politechniki Poznańskiej opowie o kulisach osadzania wyszukiwarki Carrot w aplikacji RCP, zaś Bartosz Michalik przedstawi sposób na niechciane rozszerzenia platformy, prezentując mechanizm PDE Product Customization.

Zachęcamy i Was do współtworzenia imprezy w sesji lightning talks, która ostatnio cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jeżeli chcecie opowiedzieć o Waszym produkcie, doświadczeniach, problemach czy poruszyć jakikolwiek temat związany z Eclipsem - scena, mikrofon i projektor staną się Wasze na kilka minut.

Tak jak uprzednio przygotujcie się na ożywione dyskusje przy darmowym piwie i pizzy oraz na odrobinę aktywności fizycznej na matach DDR ;-) A wszystko to w znakomitym towarzystwie poznańskiej społeczności IT!

Udział jest bezpłatny jednak prosimy o rejestracje na stronie (lub mailowo u organizatorów) .

Brak komentarzy: