Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

czwartek, 6 grudnia 2007

Mylyn 2.2 na Eclipse Live już w grudniu

Zanim przejdę do meritum tego posta, muszę chyba wytłumaczyć czym jest Eclipse Live. Jest to miejsce, w którym można posłuchać, obejrzeć i, co ważniejsze, wziąć udział w prezentacjach dotyczących Eclipse'a prowadzonych najczęściej przez specjalistów z tej branży (najczęściej są to sami programiści różnych projektów).
Na tej stronie możemy sprawdzić jakie prezentacje są zaplanowane na najbliższy czas. Jeśli jakiś temat prezentacji nas zainteresuje to warto zarejestrować się na taką prezentację - dzięki temu później dostaniemy przypomnienie o tym wydarzeniu wraz z linkiem, pod którym będzie można zobaczyć prezentację. W czasie prezentacji mamy możliwość zadawania pytań, więc jest naprawdę ciekawie!
Prezentacje, które przegapiliśmy dostępne są tutaj. Warto spojrzeć, może jakiś temat nas interesuje, i w wolnej chwili zobaczyć co w trawie piszczy.
Wracając do tematu to w dniu premiery wersji 2.2 Mylyna, czyli 19 grudnia o godzinie 17:00 polskiego czasu, będzie można posłuchać o (i zobaczyć w akcji) nowinki, które pojawią się właśnie w tej wersji. Prezentację będzie prowadził Mik Kersten, czyli jeden z głównych programistów projektu Mylyn. Myślę, że warto zarezerwować sobie godzinkę i zobaczyć jak w jeszcze lepszy sposób można nastawić się na zadaniowość z pomocą Mylyna.

Brak komentarzy: