Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

poniedziałek, 17 sierpnia 2009

Szkoła Letnia Eclipse 2009 tylko dla studentów!

Tak, również w tym roku zapraszamy na szkolenie o nazwie 'Szkoła Letnia Eclipse'. Z naszych doświadczeń wynikało, że studenci mają inne potrzeby niż osoby w firm komercyjnych, dlatego też chcieliśmy w tym roku stworzyć dwie ścieżki szkolenia: ścieżka Student miała pozwolić studentom zapoznać się z platformą Eclipse oraz dać szansę napisania własnych wtyczek, natomiast ścieżka PRO przeznaczona była dla doświadczonych programistów, którzy dość zwykle szybciej niż studenci chcą przejść do rzeczy bardziej zaawansowanych.
Okazało się jednak, że wiele firm zainteresowanych jest indywidualnymi szkoleniami wewnętrznymi, dlatego też postanowiliśmy w tym roku zrezygnować ze ścieżki PRO, zostawiamy natomiast ścieżkę student. Jeśli jednak Twoja firma chciałaby, abyśmy zorganizowali dla Was szkolenie z platformy Eclipse zgłoście się do nas w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Natomiast wszystkich studentów, którzy chcieliby poznać platforme Eclipse serdecznie zapraszam do rejestracji (do końca sierpnia obowiązuje niższa opłata rejestracyjna)! Myślę, że jest to szansa na szybkie i przyjemne poznanie Eclipse'a i jego tajników za bardzo niską cenę!

3 komentarze:

Krzysiek pisze...

A jak jestem studentem tylko do września to gdzie się kwalifikuję ?

Pozdrawiam,
Krzysiek

Jakub Jurkiewicz pisze...

Obawiam się, że nie klasyfikujesz się do ścieżki Student niestety, a tak jak pisałem ścieżka PRO będzie w tym roku inaczej zorganizowana (według zgłoszeń firm na indywidualne szkolenia).

Krzysiek pisze...

Buu, co roku coś mi musi przeszkodzić :/