Przypominam, że już dzisiaj czeka nas wielkie eclipsowe wydarzenie w Poznaniu, czyli Eclipse DemoCamp! Serdecznie zapraszamy do Piwnicy 21 na godzinę 18:00. Jeśli jeszcze się nie dopisaliście to listy uczestników to zróbcie to już teraz (do edycji wiki potrzebne jest hasło na Bugzilli Eclipse'a, jeśli nie macie takiego konta, to dajcie znać w komentarzu, a dopiszę Was do listy).
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, będą goście z laboratorium IBM'u w Krakowie - Szymon Brandys oraz Tomek Żarna, będzie mowa modelowaniu biznesowym, generowaniu raportów, nowościach w Eclipse Ganymede, a także o mechanizmie zadań w platformie Eclipse, uczestnicy projektów eclipsowych w ramach Google Summer of Code opowiedzą o tym co przygotowują, a dodatkowo każdy z Was będzie mógł wziąć mikrofon i powiedzieć kilka słów od siebie! Z tego co wiem, to organizatorzy planują kilka niespodzianek, więc nie może Was tam zabraknąć!
Kraków też szykuje spotkanie w ramach Eclipse DemoCamp - najbliższa sobota 28.06.2008 godzina 12:30, klub RE. Jeśli nie możecie dołączyć do nas w Poznanu, to w Krakowie na pewno też będzie ciekawie, więc zachęcam do uczestnictwa!
Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą platforma. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą platforma. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 23 czerwca 2008
Eclipse DemoCamp już dziś w Poznaniu, a w sobotę w Krakowie!
Etykiety:
bugzilla,
DemoCamp,
Eclipse,
java,
Kraków,
plakat,
platforma,
Poznań,
prezentacja,
społeczność
Subskrybuj:
Posty (Atom)