Mam dla Was kolejną część cyklu dla początkujących. Co tym razem? Zaczynamy kodować, korzystamy z widoku Problems, rozwiązujemy pierwsze problemy, poznajemy skrót Ctrl+1, zobaczmy do czego służą wzorce kodu, korzystamy z refaktoryzacji:
Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą refaktoryzacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą refaktoryzacje. Pokaż wszystkie posty
piątek, 12 września 2008
Kurs podstawowy, część III
Etykiety:
Eclipse,
edytor,
ide,
kurs podstawowy,
problems,
refaktoryzacje,
screencast,
skróty,
widok,
wzorce kodu
Subskrybuj:
Posty (Atom)