Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą refaktoryzacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą refaktoryzacje. Pokaż wszystkie posty

piątek, 12 września 2008

Kurs podstawowy, część III

Mam dla Was kolejną część cyklu dla początkujących. Co tym razem? Zaczynamy kodować, korzystamy z widoku Problems, rozwiązujemy pierwsze problemy, poznajemy skrót Ctrl+1, zobaczmy do czego służą wzorce kodu, korzystamy z refaktoryzacji: