Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pakiety. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pakiety. Pokaż wszystkie posty

środa, 25 czerwca 2008

Eclipse Ganymede już jest!

Tak! Eclipse Ganymede jest już na serwerach, więc można już go ściągać i wypróbować. W nowej wersji Eclipse'a mamy dostęp do 7 specjalnie przygotowanych wersji:

Eclipse dla programistów JEE
Klasyczny Eclipse
Eclipse dla programistów Javy
Eclipse dla programistów C/C++
Eclipse dla programistów wtyczek i RCP
Eclipse z narzędziami do modelowania
Eclipse dla programistów Javy z narzędziami do raportowania

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak bez większych problemów przesiąść się na nową wersję Eclipse'a to polecam artykuł na blogu Michała Margiela, gdzie dowiecie się jak w łatwy sposób wyeksportować oraz zaimportować swoje skróty klawiszowe.