Wczoraj pisałem trochę o warunkowych punktach wstrzymań, zostańmy jeszcze chwilę w tematyce szukania błędów w naszym kodzie. Chciałem Wam dzisiaj pokazać w jaki sposób można wykorzystać mało znany widok Display. Poniżej znajduje się krótki film, w którym staram się zaprezentować możliwości tego widoku. Co prawda jakość nie jest porywająca, ale mam nadzieję, że da się oglądać.
Widok "Display" - po co, jak i dlaczego? from Jakub Jurkiewicz on Vimeo.
Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą display. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą display. Pokaż wszystkie posty
środa, 16 lipca 2008
Widok "Display" - po co, jak i dlaczego?
Subskrybuj:
Posty (Atom)