Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą display. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą display. Pokaż wszystkie posty

środa, 16 lipca 2008

Widok "Display" - po co, jak i dlaczego?

Wczoraj pisałem trochę o warunkowych punktach wstrzymań, zostańmy jeszcze chwilę w tematyce szukania błędów w naszym kodzie. Chciałem Wam dzisiaj pokazać w jaki sposób można wykorzystać mało znany widok Display. Poniżej znajduje się krótki film, w którym staram się zaprezentować możliwości tego widoku. Co prawda jakość nie jest porywająca, ale mam nadzieję, że da się oglądać.


Widok "Display" - po co, jak i dlaczego? from Jakub Jurkiewicz on Vimeo.