Zwykle, gdy pracowałem w nowej wersji Eclipse'a lub gdy pracowałem nad jakimiś błędami w starszych wersjach denerwowało mnie to, że za każdym razem muszę od nowa tworzyć połączenia do repozytoriów CVS'a. Ostatnio jednak odkryłem dość ciekawą funkcjonalność - kopiowanie połączeń do serwera CVS między instancjami Eclipse'a. W widoku CVS Repositories klikamy prawym przyciskiem na wybranym połączeniu i wybieramy Copy to Clipboard.
W drugiej instacji Eclipse'a w tym samym widoku klikamy prawym przysickiem i z menu kontekstowego wybieramy Paste Connection.
Prawda jakie to proste?
Myśli, porady, tutoriale na temat środowiska Eclipse (i nie tylko)...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cvs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cvs. Pokaż wszystkie posty
środa, 27 sierpnia 2008
Kopiowanie połączeń do repozytorium CVS
Etykiety:
cvs,
Eclipse,
ide,
interfejs użytkownika,
widok
Subskrybuj:
Posty (Atom)